Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php on line 39

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php:35) in /nfsmnt/hosting1_2/d/c/dc54e7e8-3e61-40e1-8e3b-d78e89b135f8/spisskabela.sk/sub/kniznica/maincore.php on line 187
Mestská Knižnica Spišská Belá - Novinky
 
Navigácia
FOTOGALÉRIA
STIAHNI
SLUŽBY
Online katalóg

Internetový obchod


Pippi Dlhá pančucha
Pre deti a mládežPrvá časť veselých a roztopašných príbehov zo života svojrázneho deväťročného dievčatka s nevšedným správaním, menom aj výzorom, ktoré poznajú deti na celom svete. Pippi žije sama bez rodičov v domčeku na okraji mesta, spoločnosť jej robia iba opica a kôň. Pippi však vôbec nie je smutná, o čom sa presvedčia aj jej malí susedia, súrodenci Tom a Annika. Všetky tri deti spolu prežívajú veselé dobrodružstvá.
Astrid Lindgrenová · Vydavateľstvo: Slovart, 2009

Neplechy školníčky Agneše
Pre deti a mládežŠkolníčka Agneša je výnimočná. Nielenže miluje školu, ale aj všetky deti, ba aj hluk cez prestávky! Je celá nesvoja, keď v škole niet ani živej duše. No blíži sa pohroma – prázdniny! Školníčka Agneša sa im bráni zubami-nechtami. Preto sa ich rozhodne ukradnúť. Do konca školského roka však ostáva už len pár dní...! Táto originálna a vtipne ilustrovaná knižka určite nadchne a poteší všetkých školákov, ktorí majú školu radi, ale vždy sa tešia aj na prázdniny.
Alžbeta Verešpejová · Vydavateľstvo: SPN - Mladé letá, 2007

Ruženka v kráľovstve poľných kvetín
Pre deti a mládežMilé, pekne ilustrované rozprávky pre najmenších.
Melánia Turňová-Oravcová · Vydavateľstvo: Melánia Turňová

My sme smelí prváci
Pre deti a mládežChystáte sa s vaším drobcom do školy? Už čoskoro bude lúskať prvé písmená, slová, vety? Máte obavy z toho, ako sa mu bude dariť a či sa mu bude do toho vôbec chcieť? Na tieto a možno aj ďalšie otázky vám odpovie nová knižka My sme smelí prváci, ktorá je ako šitá na vaše dieťa, a tak sa môže veľmi rýchlo stať jeho obľúbenou prvou čítankou.
Zveršované klasické rozprávky, krátke poviedky o kamarátstvach medzi deťmi i zvieratkami, bájky, veselé riekanky, hádanky, vtipy i maľované čítanie doslova vtiahnu vášho prváčika do čítania, ktoré navyše podporia veľké písmená a pestré ilustrácie výtvarníčky Daniely Ondreičkovej.
Vydavateľstvo: Regent, 2009

Rok nakúka spod klobúka
Pre deti a mládežMilan Kenda je autorom viacerých kníh pre deti i dospelých, aj viac ako 10 000 textov publikovaných v slovenských i zahraničných periodikách.
Kniha Rok nakúka spod klobúka je vyvrcholením jeho tvorby pre deti. Obsahuje súbor básničiek s vysokou umeleckou hodnotou, ktoré vonkoncom nie sú iba na jedno prečítanie. Sú milé, hravé, kreatívne, vtipné – presne také, aké majú deti rady. Plnofarebné ilustrácie Mgr. art. Jána Mikulčíka a dynamická grafická úprava dotvárajú celkové pôsobenie knižky a umocňujú jej príťažlivosť pre detského adresáta.
Milan Kenda · Vydavateľstvo: Daxe

Autá: Rozhodujúce preteky
Pre deti a mládežAk ste si obľúbili knihy o autách, máte výbornú šancu, lebo sa stanete svedkami dobrodružstiev, ktoré naši hrdinovia v zabudnutom mestečku Chladičové Teplice denne prežívajú. Každé auto túži iba po jednom, zvíťaziť v šampionáte o Piston Cup. Ako to dopadne v rozhodujúcich pretekoch? Prečítajte si knižku a dozviete sa!
Vydavateľstvo: Egmont, 2009

Spider-Man
Pre deti a mládežFanoušci komiksů pozor! Je tu velká kniha o jednom z nejoblíbenějších hrdinů všech dob Spider-Manovi! Najdete v ní plno zajímavostí o pavoučím chlapíkovi i o jeho úhlavních nepřátelích, nějaké ty hádanky a hlavně úplně nové komiksy, které jste ještě nečetli.
Vydavateľstvo: Egmont ČR, 2009

Bob Staviteľ a Údolie slnečníc
Pre deti a mládežĎalšia pútavá kniha o obľúbenom Bobovi Staviteľovi vás tentoraz zavedie do Údolia slnečníc – novej ekologickej zástavby, ktorej realizáciu má na starosti Bob a jeho stroje. Čaká ich veľa práce ale i zábavy a dobrodružstiev, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.
Kniha obsahuje príbehy a úlohy, ktoré precvičia pamäť, šikovnosť a tvorivosť všetkých nadšených malých čitateľov.
Vydavateľstvo: Belimex, 2008

O čarovných princeznách
Pre deti a mládežV tejto pôvabnej knižke vás čakajú 4 rozprávky, v ktorých láska a odvaha zvíťazia nad zlými kúzlami.
Vydavateľstvo: Junior, 2009
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Posledné články
Marec „ Mesiac knihy...
Vyhodnotenie 2009
Mestská knižnica v r...
Malí študenti
Beseda s pani Erikou...